Презентація результатів дослідження з оцінки ефективності роботи міліції у Хмельницькому

26 грудня 2012 року на запрошення начальника УМВС України у Хмельницькій області Шутяка С.О., під час проведення підсумкової Колегії УМВС відбулася презентація результатів дослідження “Оцінка діяльності міліції за допомогою громадської думки”, яке було проведено влітку 2012 року. Керівник Управління висловив думку про необхідність запровадження нових показників оцінки, які спираються на думку представників громади та запевнив дослідницьку групу ХІСД у всебічній підтримці імплементації результатів дослідження по Хмельницькій області.

В ході презентації А.Черноусов та Д. Кобзін навели основні результати дослідження по Хмельницькому регіону, ставлення населення до діяльності Хмельницької міліції, рівень довіри до місцевої міліції, основні побюбоювання громадян тощо. На виконання Протоколу наради керівництва МВС України від 12.09.2012 року щодо імплементації результаів національного дослідження з оцінки ефективності діяльності міліції було запропоновано опрацювати пропозиції ХІСД стосовно можливого використання їх у оперативно – службовій діяльності. У якості пріорітетних були запропоновані наступні заходи:
– використання рівня довіри населення до міліції у якості одного з показників ефективності;
– використання рівня побоювань громадян стати жервтою злочину у якості одного з показників ефективності;
– створеня карт злочинності з урахуванням латентних злочинів;
– планування роботи міліції з урахуванням виявлених тенденцій і трендів злочинності.
За результатами презентації було погоджено наступну зустріч для обговорення подальшої роботи з просування нових показників оцінки ефективності діяльності, яка відбудеться у січні 2013 року.
Презентація стала можливою завдяки підтримці Програми “Верховенство права” МФ “Відродження”

testimonial-bg

Контактна інформація

Напишіть нам

Ви можете зв'язатись з нами за допомогою наступної форми

[email protected]
+38 (097) 104 38 02
+38 (099) 197 20 30