Продовжуємо навчати як оцінювати якість наданих соціальних послуг

18-19 квітня 2018 року Харківський інститут провів черговий тренінг, присвячений моніторингу та оцінюванню якості соціальних послуг.

На заході були присутні представники соціальних служб та установ з декількох областей – Харківської, Запорізької, Хмельницької, Донецької тощо.

Андрій Черноусов, провідний експерт ХІСД, акцетував увагу учасників на необхідності розробки унікальної системи надання соціальних послуг на рівні кожної громади. «Необхідно, передусім, орієнтуватися на потреби місцевих жителів, правильно і своєчасно оцінити їхні потреби і виробити свій перелік та механізм надання соціальної допомоги», – зазначив експерт.

Ганна Левкіна, експерт з соціальних питань, детально розказала, як на законодавчому рівні врегульована практика проведення досліджень, які стосуються системи соціального обслуговування.

Світлана Щербань, науковий співробітник ХІСД, презентувала методи збору соціальної інформації, окреслила переваги та недоліки кожного з них.

Другий день тренінгу майже повністю був присвячений практичним завданням, на яких учасники мали змогу розробити власні програми моніторингу та оцінювання, попрактикуватися із розробкою інструментарію та отримати корисні поради від тренерів. Окремо була розібрана тема написання звітів за результатами проведених досліджень: як коректно представляти кількісні та якісні дані, на чому робити акценти, як будувати зміст звітів тощо.

Тренінг проведено в рамках проекту Європейського Союзу «Посилення ролі місцевих громад у прийнятті рішень щодо надання соціальних послуг».

Залишити відповідь

testimonial-bg

Контактна інформація

Напишіть нам

Ви можете зв'язатись з нами за допомогою наступної форми

[email protected]
+38 (097) 104 38 02
+38 (099) 197 20 30