Проведено робочі групи з безпеки в громадах Донецької області

17 липня 2018 року у м. Слов’янську відбулося засідання робочої групи з безпеки за участі представників ХІСД Дениса Кобзіна та Андрія Черноусова. В робочій групі взяли участь: депутати міської ради, заступник міського голови, керівник центру соціальних служб міста, активні громадяни та представники НДО. Команда ХІСД презентувала результати соціологічного опитування мешканців м. Слов’янська та Слов’янського району щодо оцінки діяльності поліції та безпекової ситуації. Фахівці ХІСД запропонували низку моделей взаємодії поліції та громад для поліпшення стану безпеки. В ході обговорення було одразу підтримано низку ініціатив з боку громадськості, зокрема оновлення плану безпеки міста, інвентаризацію існуючих камер спостереження, проведення профілактичних заходів з молоддю тощо.
18 липня 2018 року у с. Велика Новосілка було проведено спільне засідання робочої групи з безпеки та команди ХІСД. В ході засідання відбулася презентація результатів дослідження громадської думки населення району щодо діяльності поліції та стану безпеки в районі, а також було запропоновані можливі програми взаємодії поліції та населення. З боку представників територіальної громади надійшла пропозиція опрацювати результати дослідження та вийти з пропозиціями спільних програм на наступне засідання робочої групи.
Проект «Поліпшення координації поміж громадянами, поліцією та місцевою владою задля посилення громадської безпеки» впроваджується Інститутом за підтримки Програми розвитку ООН та в тісній взаємодії з ГУНП України у Луганській та Донецькій областях.

testimonial-bg

Контактна інформація

Напишіть нам

Ви можете зв'язатись з нами за допомогою наступної форми

[email protected]
+38 (097) 104 38 02
+38 (099) 197 20 30