Громади Луганщини та Донеччини розбудовують взаємодію з поліцією заради безпеки

11 -12 липня 2018 року команда Інституту в рамках проекту Програми розвитку ООН «Поліпшення координації поміж громадянами, поліцією та місцевою владою задля посилення громадської безпеки» відвідали окремі міста Луганської та Донецької областей.
В ході зустрічей із представниками партнерської ГО «Моя новопсковщина» та її головою Єгором Потоцьким обговорили діяльність робочих груп з безпеки, діючи активності та плани щодо майбутніх заходів. Так, в рамках роботи групи було підготовлено грантову заявку та отримано фінансування від ПРООН на ремонт поліцейської станції для Новопсковської ОТГ. Головною ідеєю проекту стало наближення поліцейських послуг, здебільшого роботи дільничних поліцейських, до мешканців громади. Учасники робочої групи висловили готовність до співпраці та зацікавленість щодо запровадження нових програм взаємодії поліції та громади.
З начальником Новопсковського ВП ГУНП в Луганській області Ковтуном Ю.О. обговорили результати соціологічного дослідження щодо ставлення мешканців Новопсковщини до проблем безпеки та роботи поліції, яке напередодні провів Інститут.
Під час зустрічі з міським головою м. Попасна Онищенком Ю.І. та заступником міського голови І.Гапотченко обговорили пріоритетні проблеми безпеки громади м. Попасна, отримали схвалення щодо посилення взаємодії всіх органів та служб щодо запровадження нових моделей забезпечення та безпеки та почили готовність місцевого бюджету частково фінансувати програми з безпеки.
Актуальні питання підготовки персоналу та обговорення результатів соціологічних досліджень щодо оцінки ефективності поліції у Луганскій області стали предметом для обговорення під час зустрічі з начальником ГУНП в Луганській області Колесніком С.П. Команда ХІСД отримала повну підтримку та сприяння з боку керівництва обласної поліції у реалізації запланованих заходів.
В ході зустрічі з начальником Словянського відділу поліції Альошиним С.А. було презентовані результати опитування населення щодо проблем безпеки, оцінки діяльності місцевої поліції та рівня довіри до місцевої поліції. В ході обговорення було прийнято рішення про проведення додаткових зустрічей з представниками місцевих громад за особистої участі начальника ВП, в ході яких буде обговорено та прийнято найбільш прийнятні моделі взаємодії поліції та громади.

Проект «Поліпшення координації поміж громадянами, поліцією та місцевою владою задля посилення громадської безпеки» впроваджується Інститутом за підтримки Програми розвитку ООН та в тісній взаємодії з ГУНП України у Луганській та Донецькій областях.

testimonial-bg

Контактна інформація

Напишіть нам

Ви можете зв'язатись з нами за допомогою наступної форми

[email protected]
+38 (097) 104 38 02
+38 (099) 197 20 30