Робоча зустріч в рамках Програми Інституту Відкритого Суспільства «Посилення правових можливостей бідних верств населення»

23-24 вересня 2011 року в Тбілісі, Грузія відбулася робоча зустріч представників правових програм регіональних офісів Інституту Відкритого Суспільства у Грузії, Вірменії, Азербайджані, Молдові, Казахстані, Таджикистані, Киргизстані, Македонії, Україні та Пакистані. Головним питанням порядку денного зустрічі стало реалізація Глобальної ініціативи «Посилення правових можливостей бідних верств населення», яка реалізується Інститутом Відкритого Суспільства разом із ООН та іншими міжнародними організаціями.
Одним з заходів, які реалізуються та мають реалізуватися в країнах – бенефіціаріях є проведення соціологічного дослідження правових проблем населення, особливо малозабезпечених. Міжнародний фонд «Відродження» разом із Харківським інститутом соціальних досліджень у 2010 році провів національне соціологічне дослідження «Рівень використання правових можливостей населенням України: доступність та ефективність правових послуг», результатом якого стала масштабна оцінка таких послуг та виявлення стратегій вирішення правових потреб населення України. Український досвід було презентовано у якості успішної спроби вимірювання таких правових потреб та впливу на державну політику в сфері правової допомоги.
В ході презентації українського дослідження було обговорено порядок формування інструментарію, вибірки, навчання інтерв’юерів, особливості предмету дослідження – правових проблем, а також результати такого вимірювання.
Результатом обговорення стало рішення про можливість взяття за основу українського дослідження при проведенні подібних досліджень у країнах – бенефіціаріях та методичної, експертної допомоги фахівцями ХІСД зацікавленим країнам.

Залишити відповідь

testimonial-bg

Контактна інформація

Напишіть нам

Ви можете зв'язатись з нами за допомогою наступної форми

[email protected]
+38 (097) 104 38 02
+38 (099) 197 20 30