Розпочато роботу консультативної робочої групи з запровадження нових підходів до надання соціальних послуг у м. Чугуєві

Спільними зусиллями ГО Харківський інститут соціальних досліджень та міської ради м. Чугуїв створено консультативну робочу групу для роботи за проектом «Посилення ролі місцевих громад у прийнятті рішень щодо надання соціальних послуг», що фінансується Європейською Комісією. Метою цього проекту є вдосконалення політики і практики надання соціальних послуг шляхом використання підходів, заснованих на врахуванні потреб користувачів послуг та місцевих громад із залученням різних типів установ (державних, неурядових та приватних).
У ході зустрічі було обговорено положення про консультативну робочу групу (КРГ), її склад, завдання і план її роботи, а також її структуру, яка міститиме дві підгрупи: робоча група з питань надання соціальних послуг дітям та родинам і робоча група з питань надання соціальних послуг дорослим. КРГ об’єднає зусилля представників органів місцевого самоврядування, громадських організацій та місцевої громади у плануванні надання соціальних послуг в Чугуївському районі.
Провідний експерт ХІСД, менеджер проекту Андрій Черноусов наголосив, що завданням проекту є максимальне врахування потреб споживачів соціальних послуг, підтримка ефективних підходів до їх надання та розвиток інновацій у цій сфері. «Головне – принести в Чугуїв необхідні соціальні послуги. Найближчим часом ми розпочнемо масштабне дослідження потреб у соціальних послугах місцевої громади. Ми зберемо інформацію про потреби усіх вразливих груп та сконцентруємося на персоналі, який надає ці послуги, якої кваліфікації йому не вистачає і чим ми маємо допомогти в рамках проекту. Звіт за результатами дослідження стане основою для стратегії надання соціальних послуг у місті».
Харківський інститут соціальних досліджень та Чугуївська міська рада запрошує до участі у проекті представників громадських організацій м. Чугуєва, які мають ідеї, пропозиції та бажання змінити на краще сферу надання соціальних послуг у місті.

Залишити відповідь

testimonial-bg

Контактна інформація

Напишіть нам

Ви можете зв'язатись з нами за допомогою наступної форми

[email protected]
+38 (097) 104 38 02
+38 (099) 197 20 30