Семінар – обговорення проблем безпеки Новопсковської громади

20 серпня 2018 р. в рамках роботи групи з питань безпеки Новопсковського району, Інститут провів семінар -обговорення найважливіших питань безпеки, які турбують мешканців Новопскова. За результатами опитування населення та проведеного аудиту безпеки, було виявлено 3 найболючіші проблеми в громаді: 1) безпека на дорогах; 2) пяні компанії/вживання аклкоголю в публічних місцях та 3) крадіжки майна.
В ході модерованої дискусії, представники групи з питань безпеки напрацювали пропозиції до Стратегії розвитку Новопсковської ОТГ (розділ “Громадська безпека”), яка вже прийнята, але не містить оцінки загроз та побоювань мешканців громади.

Одне з актуальних питань безпеки – це крадіжки з городів, велосипедів, іншого майна, шахрайство. Представники Інституту ь рекомендували запровадити постійну комунікацію з поліцейськими, проаналізувати кожному безпеку свого помешкання, можливо встановити сигналізацію, домовлятись з сусідами про нагляд за помешканням. Особливо слід звернути увагу на помешкання самотніх пенсіонерів, адже вони найвразливіші категорії, не можуть самостійно дбати про безпеку. Рекомендовано також і такий метод захисту майна, як його маркування, тобто спеціальне нанесення інформації про власника майна. Це робиться на спеціальному обладнанні та разом з поліцією. Було запропоновано розробити та прийняти програму профілактики злочинів та охорони прав і свобод громадян в громаді (“Безпечна громада”), де передбачити фінансову підтримку роботи дільничих поліцейських та інші заходи. Важливо також і подальший процес встановлення камер відеонагляду. Представники поліції наголосили, що контактні телефони кожного дільничого офіцера поліції у громаді розміщені в магазинах, офісах, підприємствах та установах, у автовокзалі та пропонували телефонувати саме до поліцейського, який скоріше може дізнатись про проблему та допомогти, аніж через телефон 102.
Робота груп безпеки підтримується ПРООН в Україні.

testimonial-bg

Контактна інформація

Напишіть нам

Ви можете зв'язатись з нами за допомогою наступної форми

[email protected]
+38 (097) 104 38 02
+38 (099) 197 20 30