Тренінг “Посилення спроможності поліції Донецької області щодо ефективної діяльності на деокупованих територіях України”

11-12 вересня 2018 року в м. Маріуполь за підтримки Програми розвитку ООН спільно з ГУНП в Донецькій області проводить тренінг “Посилення спроможності поліції Донецької області щодо ефективної діяльності на деокупованих територіях України” для керівників відділів поліції південної частини Донецької області. Виконання поліцейських функцій вздовж контактної лінії, більше 5 млн. перетинань контактної лінії на рік, взаємодія з людьми, які знаходяться під впливом пропаганди, підготовка до можливої діяльності миротворчих підрозділів на деокупованій території – ось лише невеличка частина питань, яким присвячено тренінг. Варто підкреслити, що за більш ніж 4 роки війни, такий тренінг для поліції проводиться уперше. Учасників вчили розрізняти фейки, критично ставитися до джерел інформації, розуміти мандат миротворців ООН тощо.

Анастасія Станко, редакторка hromadske.ua в своїх презентаціях детально описала взаємодію органів влади та ЗМІ в умовах інформаційної війни. В ході групових дискусії були обговорені окермі аспекти побудови діалогу поліції з місевим населенням.

Максим Осадчук – громадський діяч, учасник АТО поділився досвідом роботи з наслення, яке мешкає поблизу лінії розмежування та яке опинилося під впливом пропаганди.

Олег Мартиненко – д.ю.н., керівник аналітичного напрямку УГСПЛ, учасник поліцейських миротворчих місій на Балканах розповів про перехідне правосуддя на території колишньої Югославії та досвід реформи поліції після конфлікту.

Олексій Теличкін – д.ю.н., учасник поліцейських миротворчих місій на Балканах та Африці, презентував особливості роботи поліції після закінчення збройних конфліктів та діяльність міжнародних організацій щодо забезпечення міжнародного миру і безпеки.

Тренінг профінансовано Програмою розвитку ООН.

testimonial-bg

Контактна інформація

Напишіть нам

Ви можете зв'язатись з нами за допомогою наступної форми

[email protected]
+38 (097) 104 38 02
+38 (099) 197 20 30