Старт реформування міліції Львівщини

17-18 липня у Львові було презентовано пілотний проект з реформування міліції, який було затверджено наказом МВС України від 01.07.2014 р. № 622 «Про підготовку та проведення експерименту з удосконалення діяльності органів і підрозділів внутрішніх справ ГУМВС України у Львівській області». Експеримент передбачає роботу за такими напрямками:
• Аналіз (аудит) сучасного стану органів та підрозділів ГУ МВС України у Львівській області;
• Оптимізація структури;
• Взаємодія органів місцевої влади з міліцією;
• Реформування діяльності підрозділів ДАІ;
• Запровадження нових показників ефективності роботи;
• Зміни в процедурах кадрової роботи;
• Запровадження моделі community policing у роботі з населенням;
• Підвищення рівня прозорості та відповідальності міліції.
Питання впровадження та організаційно – методичного супроводження експерименту покладено на Комісію, до складу якої увійшли, як представники керівництва регіональної міліції – начальник ГУМВС України у Львівській області Д. Загарія, так і представники місцевих органів влади – голова Львівської обласної ради П. Колодій та заступник Львівського міського голови О. Синютка. Від експертного середовища до склад Комісії увійшли представники Експертної ради з питань захисту прав людини в системі органів внутрішніх справ та реформування МВС України, численні представники громадських організацій та активісти м. Львова.
ХІСД в особі директора Д. Кобзіна та провідного експерта А. Черноусова опікуватиметься двома важливими напрямками: проведення аналізу (аудиту) сучасного стану підрозділів міліції Львівщини та запровадження моделі community policing у роботі з населенням, підвищення рівня прозорості та відповідальності в діяльності міліції. Традиційно вже, ХІСД проведе низку соціологічних досліджень для повного розуміння стану справ у роботі міліції, ставлення до неї громадян. Також, будуть реалізовані вже протестовані інновації у вигляді електронної реєстрації відвідувачів органів міліції (реєстраційний термінал) та запропоновані нові, наприклад, сейф-пакети для зберігання речей затриманих.

Залишити відповідь

testimonial-bg

Контактна інформація

Напишіть нам

Ви можете зв'язатись з нами за допомогою наступної форми

[email protected]
+38 (097) 104 38 02
+38 (099) 197 20 30