Тренінг про запровадження нових підходів оцінки вартості соціальних послуг

25-26 січня 2018 року фахівцями Харківського інституту соціальних досліджень у партнерстві з Громадянською мережею “Опора” проведено тренінг для керівників закладів та установ соціального обслуговування, спеціалістів у сфері фінансування соціальних послуг.
Під час тренінгу «Підвищення ефективності використання коштів місцевого бюджету на надання соціальних послуг, шляхи оптимізації сфери соціального обслуговування» присутні ознайомились з результатами Проекту:
• новою методикою розрахунку вартості соціальних послуг;
• інноваційним принципом розрахунку видатків закладів та установ соціального обслуговування ;
• напрямками оптимізації та підвищення ефективності підтримки вразливих мешканців громади.
Учасники семінару обговорили особливості застосування діючої нормативно-правової бази в сучасному періоді реформування системи надання соціальних послуг, в умовах децентралізації органів державної влади та розподілу фінансових ресурсів на соціальне обслуговування.
Змістовна презентація директора Камиш-Зорянського Центру соціальних послуг Вікторії Левади викликала особливу зацікавленість керівників установ. Присутні мали можливість оцінити переваги та складнощі функціонування закладів соціального обслуговування у новостворених об`єднаних територіальних громадах.
Досвід організації соціального обслуговування в Великій Британії, висвітлений у презентації Андрія Черноусова, був спрямований на поштовх до інновацій, підвищення якості та розвиток соціальних послуг.
Виконуючи практичні завдання присутні розробили та випробували алгоритм оптимізації структури установ-надавачів соціальних послуг задля підвищення ефективності використання матеріальних та кадрових ресурсів громади.
Сподіваємося, що знання отримані під час тренінгу допоможуть досягти позитивних змін на шляху створення ефективної системи соціального обслуговування корисної для громади, спрямованої на дієву підтримку потребуючих допомоги.
Захід відбувся в рамках проекту «Підтримка реформи децентралізації в Україні», один з регіональних компонентів якого реалізується в місті Чугуїв Харківської області за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

Залишити відповідь

testimonial-bg

Контактна інформація

Напишіть нам

Ви можете зв'язатись з нами за допомогою наступної форми

[email protected]
+38 (097) 104 38 02
+38 (099) 197 20 30