Запрошуємо до участі у Національній конференції «Система соціальних послуг України в сучасних умовах: виклики та перспективи»

Шановні друзі та колеги!

ГО «Харківський інститут соціальних досліджень» запрошує Вас до участі у Національній конференції «Система соціальних послуг України в сучасних умовах: виклики та перспективи», яка запланована на 5 квітня 2018 р. у м. Харків.

Основна мета конференції – обговорення сучасного стану розвитку системи соціального обслуговування населення, зокрема особливостей законодавчого регулювання, планування, надання, моніторингу та оцінювання соціальних послуг, а також обмін досвідом запровадження інновацій та формування бачення сталого розвитку сфери соціальних послуг в Україні.

У рамках конференції плануються виступи та дискусії за наступними основними темами:

1. Сучасні тенденції розвитку системи соціального обслуговування населення: практики регуляторної політики та надання послуг
2. Оцінювання потреб і організація надання соціальних послуг жителям об’єднаних територіальних громад (ОТГ)
3. Соціальне замовлення: досвід використання і перспективи розвитку
4. Моніторинг та оцінювання якості соціальних послуг

До участі у конференції запрошуються всі, хто займається питаннями соціального захисту та надання соціальних послуг, представники соціальних служб, наукових та дослідницьких установ, громадських організацій, засобів масової інформації та інші зацікавлені сторони.
Зареєструватися на конференцію можна за допомогою он-лайн форми за посиланням

Останній термін реєстрації учасників – 2 березня 2018 року. Просимо подаватися якомога раніше через обмежену кількість місць. Запрошення на конференцію будуть розіслані до 10 березня.

Вітається бажання учасників поділитися власним досвідом, надіславши доповіді, які будуть зібрані в окреме видання, надруковані та поширені серед різних цільових груп та громадськості в цілому. Просимо оформити доповіді у наступному форматі: обсяг 2-3 сторінки (Times New Roman 12, одинарний інтервал) до 15 березня 2018 року на адресу [email protected]. Завантажити зразок оформлення доповіді можна тут.

Учасникам відшкодовується проїзд за наявності квитків (плацкарт / купе поїзду, Інтерсіті 2 класу та квитки на автобус), а також забезпечується харчування та проживання (у разі потреби).

У разі запитань просимо звертатися на електронну адресу [email protected] або за телефоном 097 854 25 88 (Світлана Щербань).

Конференція проводиться у рамках реалізації проекту «Посилення ролі місцевих громад у прийнятті рішень щодо надання соціальних послуг» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

testimonial-bg

Контактна інформація

Напишіть нам

Ви можете зв'язатись з нами за допомогою наступної форми

[email protected]
+38 (097) 104 38 02
+38 (099) 197 20 30