Тренінг «Впровадження ефективного національного превентивного механізму в Україні»

Тренінг «Впровадження ефективного національного превентивного механізму в Україні»
10 липня 2012 року у м. Києві за підтримки Програми розвитку громадянського суспільства ООН відбувся тренінг «Впровадження ефективного національного превентивного механізму в Україні» для працівників Департаменту НПМ Секретаріату Уповноваженого ВР з прав людини.
У якості експертів у тренінгу були залучені: Арман Даніелян, член Підкомітету ООН проти катувань, Денис Кобзін, директор Харківського інституту соціальних досліджень та Андрій Черноусов, провідний експерт ХІСД. В ході тренінгу учасники ознайомилися із змістом та особливостями застосування Факультативного Протоколу до Конвенції ООН проти катувань, функціонуванням Підкомітетом з попередження, моделями функціонування національного превентивного механізму проти катувань, досвідом України у сфері протидії катуванням , написання та розповсюдження звітів, відбором та навчанням моніторів тощо.
За словами Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Валерії Лутковської подібні навчальні заходи для працівників Секретаріату стануть постійними з метою підвищення кваліфікації та рівня знань працівників Офісу.

Залишити відповідь

testimonial-bg

Контактна інформація

Напишіть нам

Ви можете зв'язатись з нами за допомогою наступної форми

[email protected]
+38 (097) 104 38 02
+38 (099) 197 20 30