Тренінг з community policing для поліцейських Балаклійщини

12 лютого 2019 року у Балаклійському ВП ГУНП в Харківській області відбувся тренінг Тренінг «Програми взаємодії поліції та населення: ролі поліції та громади», організований Харківським інститутом соціальних досліджень в межах проекту Центру політико – правових реформ «Посилення ролі громадянського суспільства у забезпеченні демократичних реформ і якості державної влади» за підтримки Європейського Союзу.
В ході тренінгу дільничні офіцери поліції, працівники сектору превенції та слідчі Балаклійського ВП отримали знання про програми взаємодії поліції та населення, як налагодити діалог з громадою та зарубіжний досвід community policing.
Особливу зацікавленість учасників тренінгу виклали кали найновіші результати опитування громадської думки мешканців Балаклійського району про ефективність діяльності поліції Балаклійщини та довіру до неї ,яке було проведено інститутом у грудні 2018 року. В ходу тренінгу учасники були поінформовані про експеріментальу програму інформування потерпілих по кримінальних провадженнях, які знаходяться у розслідування Балаклійського ВП. Так, починаючи з 1 листопада 2018 року усі потерпілі отримують інформацію телефоном про найважливіші події у їх провадженнях (відкриття провадження, результати експертизи, вставлення збитку, передача справи до суду тощо), які надсилаються повідомлення або повідомляються телефоном. З початку експерименту було поінформовано близько 1000 потерпілих.

testimonial-bg

Контактна інформація

Напишіть нам

Ви можете зв'язатись з нами за допомогою наступної форми

[email protected]
+38 (097) 104 38 02
+38 (099) 197 20 30