Тренінги «Запобігання емоційного вигорання для працівників соціальної сфери»

1 и 2 лютого 2018 року у м. Чугуєв було проведено 2 тренінги з профілактики професійного вигорання.
У тренінгу взяли участь представники та представниці виконавчого комітету Чугуївської міської ради, директори шкіл та співробітники дитячих навчальних закладів, управління соціального захисту, територіального центру та інших закладів робота, яких пов’язана з спілкуванням з людьми.
Учасники та учасниці проявили великий інтерес до методу Ненасильницького спілкування, із задоволенням брали участь у вправах, обговорювали яким чином отримані знання та навики можна використовувати з метою запобігання емоційного вигорання.
За запитом групи було розглянуто ті фактори, які безпосередньо впливають на їхній емоційний стан та сприяють емоційному вигоранню, а саме: звинувачення з боку клієнтів, почуття провини, осуду, образи. Особливу увагу приділили роботі з страхами, турботі про власні ресурси, захисту власних кордонів. Також було сформоване уявлення про те, як працювати з людьми, які були вимушені змінити своє місце проживання (ВПО) та учасниками бойових дій, яким чином встановлювати контакт з складними клієнтами, бути здатними співпереживати та при необхідності відмовляти без загрози власному емоційному стану. Були розглянуті методи самоаналізу, самодопомоги та подолання стресу. Був пропрацьований образ ворога.
На основі отриманої інформації були сформовані рекомендації запобігання емоційного вигорання. Серед яких учасники зазначили необхідність проведення груп самодопомоги, виїзді тренінги, які б поєднували відпочинок та напрацювання навичок ненасильницької комунікації.
Всі учасники відмітили, що тренінг був корисним для них, допоміг усвідомити, як працювати так, щоб уникнути емоційного вигорання та що робити у випадках виникнення ситуації подібної до вигорання. Учасники зазначили, що їм було безпечно та комфортно, всі очікування були втілені, корисним був досвід колег з інших закладів та відділів. Також висловлювали вдячність організаторам за вдало підібрану тему тренінгу та організацію заходу.

Тренінги було проведено в рамках проекту Європейської Комісії “Посилення ролі місцевих громад у прийнятті рішень щодо надання соціальних послуг”

testimonial-bg

Контактна інформація

Напишіть нам

Ви можете зв'язатись з нами за допомогою наступної форми

[email protected]
+38 (097) 104 38 02
+38 (099) 197 20 30