У МВС відбулося засідання Експертної ради з питань реформування міліції

15 травня 2014 року у МВС України відбулося засідання експертної ради, участь у якому взяли Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, представники правозахисних та громадських організацій, науковці, соціологи. ХІСД був представлений провідним експертом Черноусовим Андрієм. Під час зустрічі члени Експертної ради звітували про проведену роботу та виносили свої пропозиції, щодо протидії корупції в лавах ОВС, а також удосконалення системи внутрішнього контролю, питання кадрового забезпечення правоохоронного відомства та як максимально забезпечити права громадян і правоохоронців. Також на порядок денний було винесено питання налагодження комунікації між представниками МВС та громадськістю, аби останні мали змогу безперешкодно отримувати необхідну інформацію та всебічно сприяти правоохоронцям у розкритті злочинів.

Сергій Яровий, заступник Міністра внутрішніх справ України, зазаничив про чітке розуміння пріоритетыв реформування міліції та вибудування певноъ концепціъ, у який люди повинні відчувати себе комфортно та в повній безпеці.

Євген Захаров, Голова Ради, вніс пропозицію щодо запровадження окремих реформаційних інновацій в діяльності МВС України на базі ГУМВС України у Львівській області.
Андрій Черноусов, провідний експерт ХІСД, доповів про погодження з профільними департаментами МВС України низки ініціатив, які були запропоновані громадськістю, серед яких: запровадження пакетів – сейфів для зберігання особистих речей затриманих, розробка та розповсюдження наліпок з переліком прав осіб, поміщених до ІТТ, запровадження особової картки затриманого тощо.
Роман Романов, директор Програми “Верховенство права” МФ “Відродження” зауважив на необхідності зміни парадигми роботи міліції з кримінально – переслідувальної на профілактично – сервісну, коли головним завданням міліції має стати попередження злочинів та підтримання правоворядку за допомогою громади.
Під час зустрічі між представниками МВС та громадою виникла активна дискусія за результатами якої, кожна зі сторін детальніше опрацює свої пропозиції по удосконаленню правоохоронного відомства та надасть їх до МВС, для подальшого впровадження в роботу.

Наступне засідання Експертної Ради заплановане на середину червня 2014 року.

Залишити відповідь

testimonial-bg

Контактна інформація

Напишіть нам

Ви можете зв'язатись з нами за допомогою наступної форми

[email protected]
+38 (097) 104 38 02
+38 (099) 197 20 30