Відбулося нагородження переможців конкурсу статей про соціальні послуги Чугуєва

У Чугуєві відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу “Соціальні послуги Чугуєва – зміни на користь громади”. Конкурс інформаційно-аналітичних матеріалів був проведений Харківським інститутом соціальних досліджень в рамках проекту Європейського Союзу “Посилення ролі місцевих громад у прийнятті рішень щодо надання соціальних послуг”.

Переможницями конкурсу стали: І місце – Марія Малевська (програма “Вікна-новини”, телеканал СТБ), ІІ місце – Ірина Антонюк (програма “Сьогодні”, ТРК Україна), ІІІ місце – Юлія Семененко (Медіа група «Об’єктив», ТРК «Simon»).

Міський голова Чугуєва Галина Мінаєва подякувала журналісткам-переможницям за увагу до соціальних подій міста та наголосила на важливості висвітлення позитивних місцевих практик для поширення реформ у країні. Експерт ХІСД Андрій Черноусов підкреслив зацікавленість в увазі журналістів до сфери надання соціальних послуг, проблем місцевої громади та соціальних інновацій, адже це суттєво посилює адвокаційну функцію громадянського суспільства.

testimonial-bg

Контактна інформація

Напишіть нам

Ви можете зв'язатись з нами за допомогою наступної форми

[email protected]
+38 (097) 104 38 02
+38 (099) 197 20 30