Запрошуємо журналістів та громадських активістів зі Сходу до обговорення теми перехідного правосуддя в Україні

Запрошуємо журналістів та громадських активістів на останню в циклі зустрічей дискусію на тему примирення та перехідного правосуддя в Україні,  яка відбудеться 5 листопада о 11.00 у прес-центрі Kharkiv today.

Під час зустрічі буде презентовано результати загальнонаціонального соціального дослідження  “Ставлення українців до питань, пов’язаних із подоланням негативних наслідків збройного конфлікту в Україні, яке дослідило думку українців у кожній області стосовно  таких сенситивних тем, як збереження зв’язків із мешканцями окупованих територій, реінтеграції, подолання негативних наслідків збройного конфлікту і впровадження політики перехідного правосуддя в Україні.

Також, у зустрічі візьмуть участь перша заступниця Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим Дар’я Свірідова, яка обговорить Концепцію перехідного правосуддя та Альона Лунева, менеджерка з адвокації ГО «ZMINA», яка процеси комунікації щодо перехідного правосуддя.

Учасники зустрічі зможуть обговорити тему перехідного правосуддя та різні бачення того, яким чином і де варто висвітлювати новини, пов’язані із темою примирення.

Організатори повністю покривають витрати на проїзд в обидва кінці (у межах вартості квитків автобусу або поїзду плацкарт, купе або експрес 2 класу), харчування у день зустрічі та проживання (у разі потреби).

Для участі  необхідно заповнити анкету учасника за посиланням .

Контактна особа – Світлана Щербань 097 854 25 88

Залишити відповідь

testimonial-bg

Контактна інформація

Напишіть нам

Ви можете зв'язатись з нами за допомогою наступної форми

[email protected]
+38 (097) 104 38 02
+38 (099) 197 20 30