Звіт про ставлення до вакцинації від ковід 19 вже англійською

Шановні друзі!

Звіт щодо ставлення до пандемії та до вакцинації від ковід 19 в Україні викликав неабиякий інтерес в тому числі з боку іноземних колег. Ми прийняли рішення перекласти звіт англійскою мовою для поширення серед всіх зацікавлених осіб. Отже, будь ласка, діліться публікацією з тими, кому це буде корисним!

Дане опитування орієнтоване передусім на освітлення інформації щодо ставлення населення України до епідемії та засобів боротьби із нею, в тому числі за допомогою масової вакцинації. Окремо досліджені ключові джерела інформації щодо вакцинації; готовність вакцинуватися від ковід 19; готовність платити за вакцини; довіра до вакцин різних виробників; фактори, які можуть сприяти/заважати бажанню вакцинуватися тощо.

Завантажити Звіт щодо ставлення до вакцинації англійською

Опитування проводилося з 13 по 23 грудня 2020 року методом Computer-Assisted Personal Interviews (CAPI). Було проведено 1500 face-to-face інтерв’ю за допомогою випадкової вибірки в населених пунктах різного розміру, що презентували 5 макрорегіонів України (Схід, Захід, Південь, Північ, Центр).

Опитування проведене Харківським інститутом соціальних досліджень на замовлення Лабораторії журналістики суспільного інтересу за підтримки Міжнародного Фонду “Відродження”.

testimonial-bg

Контактна інформація

Напишіть нам

Ви можете зв'язатись з нами за допомогою наступної форми

[email protected]
+38 (097) 104 38 02
+38 (099) 197 20 30