Аналіз системи правосуддя щодо неповнолітніх, які перебувають у конфлікті з законом в Україні. Практичні поради

Дана публікація є результатом дослідження, проведеного в червні-жовтні 2021 року Харківським інститутом соціальних досліджень у рамках проєкту Ради Європи «Боротьба з насильством щодо дітей в Україні, фаза ІІ». Звіт містить інформацію про дотримання
прав дітей, які перебувають у конфлікті з законом, про доступність та ефективність профілактичних програм, практику застосування санкцій та реінтеграцію дітей, а також про спеціалізацію суб’єктів правосуддя щодо неповнолітніх. Публікація буде цікавою для працівників та представниць правоохоронних органів, місцевої влади, громадських організацій та для всіх, кого цікавить тема ювенальної юстиції в Україні.
Автори висловлюють подяку всім фахівцям та фахівчиням з питань правосуддя, дружнього до дитини, які взяли участь в опитуваннях, проведених у рамках дослідження.

Аналіз системи правосуддя щодо неповнолітніх, які перебувають у конфлікті з законом, в Україні: звіт за результатами дослідження. Т. Бугаєць, Д. Кобзін, Б. Неткова, Н. Пашко, А. Черноусов, С. Щербань за заг. ред. О. Калашник. – КИЇВ – 2023 – 107 с.

Завантажити звіт

testimonial-bg

Контактна інформація

Напишіть нам

Ви можете зв'язатись з нами за допомогою наступної форми

[email protected]
+38 (097) 104 38 02
+38 (099) 197 20 30