Звіт про діяльність ХІСД 2022

2022 рік став надскладним для всіх. Повномасштабна війна вимусила змінити життя мільйонів українців, кожного дня боротися за виживання та допомогати армії протистояти російським загарбникам. Частина членів нашої організації пішли у Збройні сили України, частина переїхали у більш безпечні регіони і допомагали звідси, частина залишилися у Харкові і волонтерили на
місці. З перших днів війни ми змогли зібратися і зрозуміти, чим можемо бути корисні: надавали гуманітарну допомогу тим, хто найбільше цього потребував – людям старшого віку та інтернатним закладам для дорослих; фіксували воєнні злочини з боку російських окупантів, адвокатували дотримання прав дітей під час війни. Згодом змогли повернутися до проведення соціальних досліджень та випуску аналітичних матеріалів, присвячених різним аспектам захисту прав людей в Україні.
Сподіваємося та віримо, що наступний рік буде переможним! Ми зможемо повернутися до рідних домівок, працювати над відновленням України та жити своє мирне життя у повністю вільній та незалежній державі.

Завантажити звіт

testimonial-bg

Контактна інформація

Напишіть нам

Ви можете зв'язатись з нами за допомогою наступної форми

[email protected]
+38 (097) 104 38 02
+38 (099) 197 20 30