Україні – 30. Від Незалежності до взаємозалежності: що єднає і що розділяє українців після тридцяти років Незалежності

30-та річниця Незалежності України становить собою унікальну можливість перезапустити дискурс
про те, чого на сьогодні досягла Україна і в якому напрямку вона рухається. Це дослідження відображає прагнення замінити нав’язані ззовні наративи щодо будування нації новою візією України, а саме: візією держави, якою її бачать самі українці у всьому різноманітті їхнього походження та їхніх поглядів.

Цей Звіт підсумовує основні висновки дослідницького проєкту про перші 30 років Незалежності України, який був здійснений дослідниками Програми «Арена» у співпраці з Лабораторією журналістики суспіль-
ного інтересу (ЛЖСІ) та Харківським інститутом соціальних досліджень (ХІСД). Це дослідження спиралося на онлайн- опитування 20-ти фокус-груп (змішаних за віком та рівномірно розподілених за статтю).
Опитування проводились трьома циклами з січня по березень 2021 року. Проєкт підтриманий Бюро USAID з ініціатив перехідного періоду (OTI) в рамках Української ініціативи зміцнення громадської довіри II
(UCBI II).
Рекомендації наприкінці даного Звіту адресовані насамперед представникам українських медіа та громадянського суспільства, які, разом взяті, відіграють ключову роль у формуванні публічного дискурсу як в самій Україні, так і за її межами.

Ознайомитися з повною версією звіту можна тут.

Коротка версія звіту представлена тут.

Повна і коротка версії англійською відповідно тут  і тут.

 

Залишити відповідь

testimonial-bg

Контактна інформація

Напишіть нам

Ви можете зв'язатись з нами за допомогою наступної форми

[email protected]
+38 (097) 104 38 02
+38 (099) 197 20 30